Семена бобовых

Виберіть підкатегорію

В данній категорії немає товарів.

Вирощування бобових культур на території України заслужено займає одне з почесних місць. Будучи джерелом білка, широко використовуються в харчовій і кормової промисловості. Адже давно відомо, що бобові - це рослинне м'ясо. Тому в основному використовується у виробництві консервів, харчових концентратів. Також має місце комбікормова і м'ясна продукція переробка.

Крім цього, дані представники одні з кращих попередників перед посівом таких технічних культур. Завдяки вирощуванню бобових, поля стають більш плідними, оскільки грунт значно збагачується азотними сполуками. Сучасні сорти бобових володіють не тільки винятковими смаковими якостями, але і більш високими, і стабільними показниками врожайності, а також стійкості до поширених хвороб і погодних умов.

Наша фірма ТОВ НВФ «Elite Select» - була створена в 2005 році. Основним напрямком діяльності якої є вирощування та реалізація високоякісного насіння гібридів і сортів технічних, олійних культур за доступними цінами без посередників.

Правильний вибір посівного матеріалу.

Сорти бобових дуже різноманітні. До них відносяться більш 18 000 представників. Але в список найпопулярніших на нашій території входять: соя, горох. Ще їх називають-харчовими.

При виборі насіння бобових слід звертати увагу не тільки на ціну, але і фірму-оригінатора, зовнішній вигляд насіння, калібрування.

Наша фірма пропонує сорти кращих фірм-виробників. Селекціонери, яких провели величезну роботу по виведенню кращих сортів бобових:

НААН (Україна);

Monsanto (USA); 

Sameness Prograin (Canada) .

Кожен з них пройшов випробування на території України з відмінними показниками врожайності, стійкості до хвороб, і реакціями на примхи погоди.

Купуємо в інтернеті!

Широкий асортимент на сьогоднішній день пропонують інтернет магазини. Це і зручно, і доступно. Достаток сортів і гібридів, пропозиції «купити недорого». Але не будемо забувати, що не завжди «дешевше» означає «якість»! Купуючи посівний матеріал у нас, Ви отримуєте:

якісне насіння від світових фірм-лідерів;

реальну вартість без націнок;

гнучку систему знижок при покупці;

доставка будь-яким зручним способом в будь-який регіон України: Одеса, Київ, Харків, Полтава, Дніпро ...;

безкоштовні консультації кваліфікованих менеджерів фірми.

Ми пропонуємо реальну можливість купити якісний посівний матеріал гібридів і сортів за доступною ціною. Ласкаво просимо в інтернет магазин фірми «Elite Select»! Якісне насіння - запорука Вашого добробуту!