О Еліта-Селект


Науково-виробнича фірма ТОВ НВФ "Еліта-Селект" була створена в 2005 і успішно розвивається. За цей час ми налагодили селекційні і виробничі лінії, налагодили стосунки із зарубіжними партнерами.

Основним напрямком «Elite Select» є селекціонування, вирощування і реалізація високоякісного посівного матеріалу, який пройшов ретельний відбір за багатьма критеріями, таким як:

- стійкість до захворювань;

- стійкість до кліматичних захворювань;

- легко переносять посуху;

- легко приживаються у відкритому грунті;

- наші гібриди не вимагають додаткових стимуляторів росту.

Наші фахівці мають великий досвід в селекції і вирощуванні с \ г культур. Вони допоможуть визначитися з вибором посівного матеріалу найвищої якості в залежності від різних факторів, таких як кліматична зона, особливості грунту, можливість поливу або його відсутність.

Професійні рекомендації наші клієнти отримують на всіх етапах сільгосп робіт. Ми починаємо роботу з клієнтом відразу після того, як він вирішив купити посівний матеріал кукурудзи, пшениці, гороху або інших культур. Клієнт має підтримку від наших співробітників аж до збору врожаю.

Поточні питання не менш важливі, адже від цього залежить підсумковий результат, а саме якість і кількість самого врожаю.

Також ми займаємося виробництвом мікродобрив та гербіцидів, які допоможуть поліпшити якість грунту у вашій місцевості і відповідно збільшити врожайність. Замовити мікродобрива в Україні можна також на нашому сайті. Наші фахівці підкажуть, які саме рослини більше потребують мікродобрив, коли краще вносити мікродобрива в грунт і як правильно вносити мікродобрива.

Замовити посівний матеріал і мікродобрива можна в будь-якій кількості з доставкою на ваше підприємство зручним для вас способом: Нова Пошта, Ін тайм, Міст-експрес. Діє безкоштовна доставка "До дверей" при замовленні понад 100 упаковок. Можна замовити посівний матеріал сільгосп культур з терміновою доставкою і товар буде у вас на протязі доби.

Переваги роботи з «Elite Select»:

- Гарантія якості від виробника

- 100% сходи і хороші врожаї.

Послуга викупу врожаю, вирощеного з нашого насіння.

Гнучка система знижок при замовленні 10 посівних одиниць.

Всі питання можна обговорити з нашими висококваліфікованими менеджерами за вказаними номерами телефонів внизу сторінки сайту.

Розрахунок будь-яким зручним способом: готівковий, безготівковий.