Семена кукурузы

Виберіть підкатегорію
Порівняння товарів (0)
New
ЄС Юнкай (Екстра)
rating

2600.00 грн. Без НДС: 2600.00 грн.

Високоврожайний, пластичний гібрид кукурудзи з ФАО 320. Відрізняється високою вологовіддачею. Зерно має кременисту форму.Качан дозріває ще при зеленому стеблі. Що дозволяє вирощувати гібрид як на силос так і на зерно.Гібрид стійкий переносить ос..

New
ЄС Юнкай (стандарт)
rating

1900.00 грн. Без НДС: 1900.00 грн.

Високоврожайний, пластичний гібрид кукурудзи з ФАО 320. Відрізняється високою вологовіддачею. Зерно має кременисту форму.Качан дозріває ще при зеленому стеблі. Що дозволяє вирощувати гібрид як на силос так і на зерно.Гібрид стійкий переносить ос..

Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)

Реальні переваги гібрида.

Кукурудза - ще одна технічна культура, яка користується попитом серед аграріїв нашої країни. З кожним роком попит і споживання тільки підвищується, тому виробники та кращі селекціонери проробляють величезну роботу в виведенні нових насіння гібрида кукурудзи з конкретними якостями, відповідно до запитів споживачів. Навіть найкращі сорти кукурудзи, майже віддали перше місце саме гібридам. Сільськогосподарські підприємства, які віддають перевагу вирощуванню саме гібрида кукурудзи, багато в чому виграють і отримують масу плюсів. Це і значне підвищення врожайності, рівномірні сходи і дозрівання протягом усього вегетаційного періоду, генетична стійкість до найпоширеніших хвороб (гельмінтоспоріоз, головне, фузаріоз і д.т.н.), гарантія якості зібраного зерна.

Наша фірма ТОВ НВФ «Elite Select» - була створена в 2005 році. Основним напрямком діяльності якої є вирощування та реалізація високоякісного насіння гібридів соняшнику і кукурудзи за доступними цінами без посередників.

Правильний вибір посівного матеріалу.
Вибираючи насіння кукурудзи необхідно в першу чергу звертати увагу на ФАО.

Чим більше показник ФАО тим длительней період вегетації гібрида. Як же чимало важливим є відсоток влагоотдачи, що особливо важливо при збиранні. Ми пропонуємо вашій увазі якісне насіння гібридів кукурудзи в асортименті, від кращих фірм-селекціонерів:

"Семанс" (Франція);
MONSANDO (USA);
НААН України;
АСВ Молдова.
Все насіння пройшли випробування на території України при різних кліматичних умовах. Кожен гібрид унікальний за своїми характеристиками, ФАО, засобів захисту і використання мінеральних добрив. Показали стабільно високі врожаї і безпроблемну прибирання, за рахунок потужно розвинених стебел і рівномірного дозрівання.

Купуємо в інтернеті!
У наш комп'ютерний час величезною популярністю користуються інтернет магазини. Завдяки яким займатися покупками набагато вигідніше і зручніше. Маса пропозицій, різноманітність фірм, і різна цінова політика. Але не варто забувати, що «купити недорого» не означає «якісно». Купуючи посівний матеріал у нас, Ви отримуєте:

якісне насіння від світових фірм-лідерів;
реальну вартість без націнок;
гнучку систему знижок при покупці;
доставка будь-яким зручним способом в будь-який регіон України: Одеса, Київ, Харків, Полтава, Дніпро ...;
безкоштовні консультації кваліфікованих менеджерів фірми.
Ми пропонуємо реальну можливість купити якісний посівний матеріал кукурудзи за доступною ціною. Ласкаво просимо в інтернет магазин фірми «Elite Select»!

Якісне насіння - запорука Вашого добробуту!