Семена рапса

Порівняння товарів (0)
New
Чорний Велетень (1 реп...
rating

0.00 грн. Без НДС: 0.00 грн.

Кращі насіння ріпаку вітчизняної селекції.Середньостиглий гібрид, вегетаційний період займає 300-323 дня. Має кругле, кулясте зерно чорного кольору.Чорний велетень - один з кращих претіндентов для посівів і вирощування практично в будь-яких умовах по..

rating

0.00 грн. Без НДС: 0.00 грн.

Озимий ранньостиглий сорт ріпаку Чеської селекції. Оригінатором виступає «Осєва Ексімп Прага». Відмінний сорт, який підходить до вирощування на всій території України. У числі переваг сорту - відмінна зимостійкість! Хороші показники врожайності збері..

Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)

Останнім часом особливою популярністю на території України користується вирощування ріпаку.

Озимий ріпак вважається більш високоврожайних в порівнянні з ярим. При сприятливих погодних умовах відрізняється високою врожайністю.

Для посівів ярого і озимого ріпаку дуже важливим є температура зовнішнього середовища. Культура теплолюбна і дуже погано переносить холоду. А тривалі морози і відсутність сніжного покриву можуть повністю знищити посіви.

Щоб домогтися максимальної врожайності насіння, важливо використовувати мікродобрива. Насиченість культури мікроелементами - запорука здорового врожаю.

ТОВ НВФ «Elite Select» заснована в 2005 році. Основний напрямок нашої фірми полягає у вирощуванні і подальшої реалізації кращого насіння, гібридів і культур соняшнику, кукурудзи, а також зернових, за прийнятними цінами. Вітчизняної та зарубіжної селекції. Також надаємо в асортименті засоби захисту рослин та мікродобрив.

Ми пропонуємо тільки найкраще насіння!

Для посівів як озимого, так і ярого ріпаку, дуже важливо дотримуватися правила і норми висіву.

В обов'язковому порядку подальший догляд за культурою, а саме, захист від поширених хвороб і шкідників.

Що стосується прибирання, то і тут дуже важливо дотримуватися термінів. Так як можлива значна втрата врожаю через осипання культури.

Або ж навпаки, занадто раннє збирання призведе до зниження врожайності і втрати якості насіння.

Пропонуємо звернути Вашу увагу на найкраще насіння ріпаку.

Також наші фахівці з професійним підходом допоможуть Вам з вибором комплексу мікродобрива і засоби захисту за розумною вартістю. Ви можете задати питання по вирощуванню нашим досвідченим агрономам, які з радістю нададуть Вам будь-яку необхідну інформацію.

Кожен запропонований сорт пройшов ретельну перевірку, а так само всі етапи вирощування на наших землях, під суворим контролем і дотриманням термінів, норм висіву і подальшого догляду культури, аж до збирання.

Якісне насіння - запорука Вашого добробуту!

Вибираючи інтернет магазин фірми «Elite Select» Ви отримуєте можливість вибрати і купити найкраще насіння ріпаку, за розумними цінами.

Кращі агрономи готові надати Вам безкоштовні консультації з будь-яких питань що стосуються як посівного матеріалу, так і самої технології вирощування. Інтернет магазин нашої фірми - це реальна можливість купити недорого, з гарантією якості, посівний матеріал.

Доставка замовлень виконується швидко і професійно. Відправлення з допомогою компаній Нова Пошта, Ін Тайм, Міст Експрес. У будь-яку точку і регіон України: Одеса, Київ, Харків, Дніпро, Полтава.

Завжди раді і готові до співпраці!