Семена яровой пшеницы

В данній категорії немає товарів.

Вирощування злакових культур займає одне з перших місць на території України. Більшу частину засіваються полів займають саме ці культури. Використання найрізноманітніше. Це і корм тваринам, і крупи, борошно, різні макаронні вироби.

З приходом весняного тепла починаються посіви ярої пшениці. Яра пшениця менш холодостійка, в порівнянні з ярої, але в той же час відрізняється посухостійкістю.

Для посіву дуже важливо дотримуватися термінів і повного комплексу подальшого догляду за культурою.

Підтримка потрібної кількості вологи в грунті, так само чимало важливий аспект для посівів.

Особливо важливим є захист насіння і посівів від бур'янів, шкідників і хвороб.

ТОВ НВФ «Elite Select» заснована в 2005 році. Основний напрямок нашої фірми полягає у вирощуванні і подальшої реалізації кращого насіння, гібридів і культур соняшнику, кукурудзи, а також зернових, за прийнятними цінами. Вітчизняної та зарубіжної селекції. Також надаємо в асортименті засоби захисту рослин та мікродобрив.

Ми пропонуємо тільки найкраще насіння!

Різноманітність сортів серед насіння ярої пшениці, дозволяє вибирати по співвідношенню ціна-якість.

Всю пшеницю прийнято розділяти на м'які і тверді сорти.

М'які сорти в основному використовують для хлібобулочного виробництва, а з твердих, найчастіше, виробляють борошно, всілякі види макаронів і круп.

Будь сорт пшениці дуже вимогливий до грунту, кількості вологи в ній і звичайно до попередників, через слабку кореневу систему. Кращими вважаються зернобобові культури, кукурудза, гречка, ріпак.

Пропонуємо звернути Вашу увагу на найкраще насіння ярої пшениці, вітчизняного виробництва. Також наші фахівці-агрономи з професійним підходом допоможуть Вам з вибором комплексу мікродобрива і засоби захисту за розумною вартістю. Ви можете задати питання по вирощуванню нашим досвідченим агрономам, які з радістю нададуть Вам будь-яку необхідну інформацію.

Якісне насіння - запорука Вашого добробуту!

Вибираючи інтернет магазин фірми «Elite Select» Ви отримуєте можливість вибрати і купити найкраще насіння ярої пшениці, за розумними цінами.

Кращі агрономи готові надати Вам безкоштовні консультації з будь-яких питань що стосуються як посівного матеріалу, так і самої технології вирощування. Інтернет магазин нашої фірми - це реальна можливість купити недорого, з гарантією якості, посівний матеріал.

Доставка замовлень виконується швидко і професійно. Відправлення з допомогою компаній Нова Пошта, Ін Тайм, Міст Експрес. У будь-яку точку і регіон України: Одеса, Київ, Харків, Дніпро, Полтава.

Завжди раді і готові до співпраці!